facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Під час параду в США п'яний водій в'їхав у натовп — багато постраждалих — відео

У Новому Орлеані (штат Луїзіана, США) в натовп людей, які спостерігали парад, в’їхав автомобіль, в результаті чого щонайменше 28 людей постраждали

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це повідомляє Associated Press. У поліції зазначають, що внаслідок наїзду пікапа на глядачів парадної ходи до лікарні потрапила 21 людина. Щонайменше 10 осіб перебуває у критичному стані.

Протягом невідкладних слідчих дій було заарештовано 26-річного водія, який в момент наїзду перебував в стані сильного алкогольного сп’яніння. Версія про теракт не розглядається.

Телеканал FOX8, з посиланням на очевидців, передає, що перш ніж в’їхати в скупчення людей, водій зачепив кілька автомобілів на вулиці.

Нагадаємо, нещодавно у США ураган «Барбара» забрав життя щонайменше 11 людей.

 

Поділитися

Може бути цікаво

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

10 хв тому
В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

1 год тому
Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

1 год тому
Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

2 год тому