facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В шахті Торецька загинув один гірник - Волинець

Причини аварії поки не повідомляються – їх має визначити розслідування

1x
Прослухати
--:--
--:--

На шахті “Центральна” державного підприємства “Торецьквугілля” стався викид вугілля – приблизно 20 тон, повідомив Громадському радіо голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

Внаслідок аварії в лаві залишився шахтар. За даними Волинця, він загинув:

“Прибувши на місце бійці гірничо-рятувального загону виявили тіло. Вони проводять роботи, щоб дістати тіло і видати на поверхню”.

Волинець утримався від коментування причин трагедії, пославшись на те, що це має визначити розслідування.

Раніше повідомлялось, що в Торецьку (колишній Дзержинськ) Донецької області стався викид вугілля на шахті «Центральна», під завалом опинилися люди.

Поділитися

Може бути цікаво

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

24 хв тому
Сьогодні відзначається День Конституції України

Сьогодні відзначається День Конституції України

58 хв тому
«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

1 год тому
На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

1 год тому