facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В шахті Торецька загинув один гірник - Волинець

Причини аварії поки не повідомляються – їх має визначити розслідування

1x
Прослухати
--:--
--:--

На шахті “Центральна” державного підприємства “Торецьквугілля” стався викид вугілля – приблизно 20 тон, повідомив Громадському радіо голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

Внаслідок аварії в лаві залишився шахтар. За даними Волинця, він загинув:

“Прибувши на місце бійці гірничо-рятувального загону виявили тіло. Вони проводять роботи, щоб дістати тіло і видати на поверхню”.

Волинець утримався від коментування причин трагедії, пославшись на те, що це має визначити розслідування.

Раніше повідомлялось, що в Торецьку (колишній Дзержинськ) Донецької області стався викид вугілля на шахті «Центральна», під завалом опинилися люди.

Поділитися

Може бути цікаво

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

3 хв тому
Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

20 хв тому
Росіяни завдали удару по Запоріжжю, є постраждалі

Росіяни завдали удару по Запоріжжю, є постраждалі

36 хв тому
До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

52 хв тому