facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В Ужгороді під час акції за права жінок виникла сутичка (ВІДЕО)

У учасників акції відібрали плакати та облаяли їх

1x
Прослухати
--:--
--:--

В Ужгороді активісти проводили акцію на підтримку прав жінок і за ратифікацію Стамбульської конвенції. Про це повідомляє журналіст Ярина Денисюк на своїй сторінці в мережі Фейсбук. За її словами на акцію прийшли і радикально налаштовані люди та намагались зірвати акцію:

“Покричали, вкрали плакати і зникли. Особливо відзначилася Карпатська Січ і особисто Тарас Деяк. Браво. Ось вам фото і відео цих героїв. П.С. Поліцію викликали наперед, так і не встигли доїхати “. – написала Денисюк.

«Стамбульська конвенція» – документ був відкритий для підписання три роки тому у Стамбулі, – він зобов’язує уряди, які його ратифікували, вжити конкретних заходів для боротьби з усіма формами насильства щодо жінок: від переслідування і сексуальних домагань  до домашнього  насильства, примусових шлюбів і нівечення жіночих статевих органів, пояснюють в громадські організації “Ла Страда Україна”.

Україна підписала Стамбульську Конвенцію у 2011 році, проте досі не ратифікувала її. 

Читайте також: Стамбульську конвенцію не можна ратифікувати з компромісами

Поділитися

Може бути цікаво

У Нідерландах вперше провели евтаназію дитині до 12 років після зміни законодавства

У Нідерландах вперше провели евтаназію дитині до 12 років після зміни законодавства

15 хв тому
Помер 100-річний ветеран УПА Олексій Слижук

Помер 100-річний ветеран УПА Олексій Слижук

21 хв тому
Чому Польща боїться героїв УПА? Інтерв'ю з Володимиром В'ятровичем

Чому Польща боїться героїв УПА? Інтерв'ю з Володимиром В'ятровичем

54 хв тому