facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Учасник АТО побився в Будинку офіцерів через «колорадські стрічки» (ВІДЕО)

У київському Будинку офіцерів ветеран АТО Дмитро Резниченко побився з учасниками «Організації ветеранів України», звинувативши їх в організації «путінського флешмобу з колорадськими стрічками»

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це повідомляє «Громадське ТБ».

Спершу у Дмитра Резниченка виник конфлікт з главою «Організації ветеранів України» та колишнім нардепом від Комуністичної партії Петром Цибенко.

«У минулому році на 9 травня в Києві був проведений путінський флешмоб, який стартував в Москві. Називався він «Безсмертний полк». І там з «колорадськими стрічками» і портретами йшов натовп. Точно такий же флешмоб був проведений на окупованій території, в Криму, і в Києві. Я подивом дізнався, що цей флешмоб організувала громадська організація «Союз ветеранів АТО Петра Цибенка», – заявив Резніченко.

Цибенко заявив, що очолює «Організацію ветеранів України».

Колиж до Резниченка підійшов один із соратників Цибенка, і ветеран АТО буцнув його головою в обличчя. Після цього Резниченка вивели з зали, в коридорі він побився з ще одним учасником заходу.

Поділитися

Може бути цікаво

Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

10 хв тому
ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

36 хв тому
Сьогодні відзначається День Конституції України

Сьогодні відзначається День Конституції України

1 год тому
«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

1 год тому