facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Донецьку фільтрувальну станцію запущено в роботу

Вода пішла по водогонах на Авдіївку та навколишні населені пункти

1x
Прослухати
--:--
--:--

Донецьку фільтрувальну станцію запущено в роботу. Про це повідомив Голова Донецької військово-цивільної адміністрації у ФБ.

“Вода пішла по водогонах на Авдіївку та навколишні населені пункти. За кілька годин ця вода почне наповнювати міські резервуари. Сьогодні з 16:00 до 22:00 ми ще подамо на місто залишок води з міського резервуару. А вже завтра зранку розпочнемо подачу води у нормальному режимі”, – написав він.

Нагадаємо, 29 березня в результаті бойових дій сталося пошкодження високовольтної лінії електропередач, що призвело до припинення електропостачання міста Авдіївка, Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції, які централізовано забезпечують місто водою та теплопостачанням. Теплопостачання у місті здійснюється централізовано за рахунок заводської теплоенергоцентралі Авдіївського коксохіму. Об’єкти соціально-побутової сфери, що не мають власних систем резервного електроживлення, забезпечуються електроенергією від 8 генераторів ДСНС.

Поділитися

Може бути цікаво

На ТОТ Луганщини окупанти посилили перевірки людей, які не оформили російські паспорти.

На ТОТ Луганщини окупанти посилили перевірки людей, які не оформили російські паспорти.

12 хв тому
Сили ППО за ніч знешкодили три російські ракети «Іскандер-М» і 174 дрони

Сили ППО за ніч знешкодили три російські ракети «Іскандер-М» і 174 дрони

32 хв тому
На Одещині через російську атаку частково знеструмлена Вилківська громада

На Одещині через російську атаку частково знеструмлена Вилківська громада

1 год тому
У Сумах російський безпілотник влучив у житловий будинок

У Сумах російський безпілотник влучив у житловий будинок

1 год тому