facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донеччині прибрали один з блокпостів

При виїзді зі Слов’янська з боку комбікормового заводу прибрали блокпост. 14 травня тут ще перевіряли документи. Але вже вранці в понеділок, 15-го числа, блокпоста не було

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це повідомляє  ТВ плюс.

Зазначається, що український блокпост на комбікормовому заводі встановили навесні 2014 року, коли бої за звільнення Слов’янська тільки починалися. Він був важливою стратегічною точкою, і сліди обстрілу залишилися на будівлі заводу досі.

Тривалий час блокпост залишався єдиним «КПП» безпосередньо на в’їзді в місто. 

Поділитися

Може бути цікаво

ЄС надав Україні перший транш кредиту на 90 млрд євро — фон дер Ляєн

ЄС надав Україні перший транш кредиту на 90 млрд євро — фон дер Ляєн

10 хв тому
У Білорусі майже збудували інфраструктуру для потенційного розширення війни (ФОТО)

У Білорусі майже збудували інфраструктуру для потенційного розширення війни (ФОТО)

25 хв тому
«Креді Агріколь Банк» купує банк «Львів»: АМКУ схвалив угоду

«Креді Агріколь Банк» купує банк «Львів»: АМКУ схвалив угоду

48 хв тому
Велика Британія виділяє Україні масштабний пакет допомоги на енергетику, модернізацію і правосуддя

Велика Британія виділяє Україні масштабний пакет допомоги на енергетику, модернізацію і правосуддя

1 год тому