Українська збірна стала чемпіоном світу з футзалу серед гравців із вадами зору

Так українська команда обіграла збірну Англії з рахунком 3:0

1x
--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

В Італії завершився чемпіонат світу з футзалу серед спортсменів з вадами зору. Про це повідомляє видання Xsport.

У фіналі мундіалю, чемпіонату світу з футболу, українська команда обіграла збірну Англії з рахунком 3:0.

Зазначається, що команди зустрічалися між собою і на груповій стадії турніру. Тоді підопічні тренерського дуету Чхайло-Кравченко також виявилися сильнішими – 2:0.

Окрім того, на шляху до чемпіонського титулу, українська збірна обіграла Францію (3:1), Японію (12:1) та Іспанію (3:1).

У фіналі змагання третє місце посіла збірна Росії, яка здолала команду Іспанії у серії пенальті.

Як відомо, на паралімпійських іграх у 2016 році Україна показала найкращий результат за всю історію держави.