facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Очевидці повідомляють про вибух у Дарницькому районі Києва

Над районом наразі стовп диму

1x
Прослухати
--:--
--:--

О другій годині дня у Дніпровському районі Києві прогримів вибух. Про це повідомляється на сторінці “Київ оперативний” у Facebook. Там не уточнюють, що саме горить та чи є постраждалі. У той же час очевидці та мешканці околиць діляться фотографіями, на яких видно стовп диму.

У коментарях під постом люди діляться думками, де саме знаходиться пожежа.

Нагадаємо, як повідомляло “Громадське радіо” вчора під Києвом була масштабна пожежа. 

Поділитися

Може бути цікаво

«Хейт стихне, а шлейф залишиться»: як бізнесу потурбуватись про репутацію в інтернеті

«Хейт стихне, а шлейф залишиться»: як бізнесу потурбуватись про репутацію в інтернеті

10 хв тому
Росіяни за добу майже 80 разів атакували Сумську область

Росіяни за добу майже 80 разів атакували Сумську область

24 хв тому
На ТОТ Луганщини окупанти посилили перевірки людей, які не оформили російські паспорти

На ТОТ Луганщини окупанти посилили перевірки людей, які не оформили російські паспорти

1 год тому
Сили ППО за ніч знешкодили три російські ракети «Іскандер-М» і 174 дрони

Сили ППО за ніч знешкодили три російські ракети «Іскандер-М» і 174 дрони

1 год тому