facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донеччині 4 гірника отримали опіки у шахті

Гірники постраждали через спалах газу-метану у «Новодонецькій» шахті

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це повідомив у Facebook очільник Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Він зазначає, що увечері 12 червня на шахті  «Новодонецька»  Донецької області стався спалах газу.

Подія сталася близько 9-тої години вечора. Внаслідок чого четверо гірників отримали опіки. 

«Всі зараз перебувають в опіковому центрі у місті Краматорськ. Найважчий рівень опіків – 60% всього тіла. Деталі з’ясовуємо», -–наголосив Волинець.

 

Поділитися

Може бути цікаво

«Хейт стихне, а шлейф залишиться»: як бізнесу потурбуватись про репутацію в інтернеті

«Хейт стихне, а шлейф залишиться»: як бізнесу потурбуватись про репутацію в інтернеті

22 хв тому
Росіяни за добу майже 80 разів атакували Сумську область

Росіяни за добу майже 80 разів атакували Сумську область

36 хв тому
На ТОТ Луганщини окупанти посилили перевірки людей, які не оформили російські паспорти

На ТОТ Луганщини окупанти посилили перевірки людей, які не оформили російські паспорти

1 год тому
Сили ППО за ніч знешкодили три російські ракети «Іскандер-М» і 174 дрони

Сили ППО за ніч знешкодили три російські ракети «Іскандер-М» і 174 дрони

1 год тому