facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Нардеп Березюк голодуватиме проти сміттєвої блокади Львова

Таким чином народний депутат підтримує жителів Львова

1x
Прослухати
--:--
--:--

Сьогодні на засіданні Погоджувальної ради Верховної Ради, лідер парламентской фракції “Сапомопомочі” Олег Березюк оголосив про початок голодування на знак протесту проти сміттєвої блокади Львова, передає “112 Україна“.

“Протестуючи проти знущання над містом, який є символом свободи, підтримуючи львів’ян, які завжди терплячі і толерантні до влади, тому що вірять в державу і хочуть його бачити, а це держава в особі центральної влади над ними цинічно знущається. Вимагаючи припинення цього знущання і припинення брехні в державі я, як людина, лікар і народний депутат України, прийняв незвичайне для себе рішення. Ніколи не думав, що це рішення я буду приймати в ХХІ столітті тут. я оголошую голодування, підтримуючи львів’ян і про ЄСТУ проти свавілля центральної влади в Україні. У ХХІ столітті, на жаль”, – сказав Березюк.

Теги:

Поділитися

Може бути цікаво

Колишнього командира 103 бригади ТрО підозрюють у безпідставних бойових виплатах 79 мільйонів гривень

Колишнього командира 103 бригади ТрО підозрюють у безпідставних бойових виплатах 79 мільйонів гривень

34 хв тому
Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

1 год тому
Точність північнокорейських балістичних ракет суттєво зросла

Точність північнокорейських балістичних ракет суттєво зросла

1 год тому
За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?

За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?

1 год тому