--:--
--:--

Українські спортсмени стали найкращими на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду у Києві (ФОТО)

Цей чемпіонат Європи став для України найуспішнішим в історії: 10 медалей, 3 з яких – золоті

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

У Києві завершився чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Домашній Чемпіонат Європи став для України найуспішнішим в історії: 10 медалей, 3 з яких – золоті. У командному заліку вітчизняні атлети стали другими, повідомляє Національний олімпійський комітет.

В останній день змагань збірна України залишилася без нагород, тоді як Росія зуміла взяти “золото” і  внаслідок більшої кількості срібних медалей вийти на перше місце медального заліку.

Але українці виграли загальний залік чемпіонату.

Золоті медалі у складі збірної України завоювали Ілля Кваша (метровий трамплін), пара Максим Боргів і Олександр Горшковозов (синхронні стрибки з 10-метрової вишки) і Ганна Письменська (3-метровий трамплін).

Срібло в активі у пари Вікторія Кесар/Олександр Горошковозов (командні змагання), пари Вікторія Кесар/Станіслав Оліферчик (3-метровий трамплін), пари Ілля Кваша/Олег Колодій (3-метровий трамплін) і в Іллі Кваші в особистих змаганнях на 3-метровому трампліні.

Бронзові медалі завоювали пара Валерія Люлько/Софія Лискун (10-метровий трамплін), Анастасія Недобєга (3-метровий трамплін), Олег Колодій (3-метровий трамплін).