facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Луганщині зник підполковник Нацгвардії

У Нацгвардії припускають, що він потрапив у полон бойовиків. Командування Національної гвардії залучило для пошуку представників громадських організацій

1x
Прослухати
--:--
--:--

Під час виконання бойового завдання в зоні АТО в результаті бойового зіткнення пропав безвісти офіцер Нацгвардії, підполковник Олександр Бойко.

Про це повідомляє прес-служба Національної гвардії.

За непідтвердженими даними офіцер утримується одним із підрозділів “ЛНР”, зазначається в повідомленні.

“Спроби вирішити питання щодо обміну та передачі полковника Бойка на сьогодні не призвели до позитивних результатів”, – йдеться  на сайті Національної гвардії.

Командування Національної гвардії продовжує роботу в цьому напрямі. До заходів з пошуку долучені представники громадських організацій.

Поділитися

Може бути цікаво

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

1 год тому
Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

1 год тому
Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

2 год тому
На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

2 год тому