facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Москві загинули двоє українців

У Москві під час проведення робіт у каналізаційному колекторі загинули п’ятеро робітників, серед них – громадяни України

1x
Прослухати
--:--
--:--

Це трапилось у каналізаційному колодязі неподалік від будинку 5, корпус 1 по вулиці Боженка, район Кунцево.

Про це повідомляє РІА Новости із посиланням на джерело у екстрених службах Москви.

Попередня причина загибелі — отруєння метаном.

Серед загиблих також двоє громадян Киргизії і один росіянин.

«При проведенні робіт з відкачування води в каналізаційному колекторі глибиною 10 метрів постраждали шестро робітників, з них п’ятеро загинуло: двоє громадян Киргизії, двоє громадян України та один громадянин РФ», — сказав співрозмовник агентства, додаючи, що ще одному потерпілому медична допомога була надана амбулаторно.

Поділитися

Може бути цікаво

Держсекретар США спростував заяви Росії про домовленості в Анкориджі: каже — це були пропозиції

Держсекретар США спростував заяви Росії про домовленості в Анкориджі: каже — це були пропозиції

19 хв тому
Уряд оновив вимоги до агропідприємств, які можуть вважатися критично важливими

Уряд оновив вимоги до агропідприємств, які можуть вважатися критично важливими

30 хв тому
Зросла кількість загиблих через удар російської балістики по Кривому Рогу

Зросла кількість загиблих через удар російської балістики по Кривому Рогу

1 год тому
Росіяни скинули три авіабомби на Дружківку, вбили жінку

Росіяни скинули три авіабомби на Дружківку, вбили жінку

1 год тому