facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У київському метро розповіли, як зекономити після підвищення цін (ВІДЕО)

З 15 липня разово проїхати в метро та міській електричці буде коштувати 5 грн, а в автобусі, тролейбусі, фунікулері, трамваї — 4 грн

1x
Прослухати
--:--
--:--

Проїзд в громадському наземному транспорті і метро Києва подорожчає з 15 липня –  разово проїхати в метро, автобусі, тролейбусі, міській електричці, фунікулері, трамваї стане на одну гривню дорожче. Наприклад, місячний проїзний на метро обійдеться в 380 грн, а на чотири види транспорту (автобус, трамвай, тролейбус, метро) – до 710 грн.

Радник начальника комунального підприємства “Київський метрополітен” Наталія Макогон розказала як можна зекономити на проїзді у метро. “На картках метрополітену всі проїзди будуть збережені, якщо ви зараз купите картки, ви можете користуватися ними, при поповненні картки на 50 поїздок проїзд буде коштувати 4,5 грн, – зазначила Макагон. – Ми закликаємо використати все зелені жетони, бо вони будуть діяти дуже короткий час після 15 червня”.

Видео: 112.ua

 

Поділитися

Може бути цікаво

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

35 хв тому
«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

1 год тому
Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

1 год тому
Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

1 год тому