facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Бігборд з бійцями АТО протримався на саміті G20 майже 3 дні

У Гамбурзі, на місці проведення саміту «Великої двадцятки», прибрали бігборд з портретами українських бійців. Про це повідомив один з авторів проекту Геннадій Курочка

1x
Прослухати
--:--
--:--

На плакаті було написано: «Уважно подивіться на їхні обличчя». За інформацією Геннадія Курочки, зображення зникло після зустрічі президента США Дональда Трампа з президентом РФ Володимиром Путіним.

«Там зараз пусте місце. Його просто зняли. Ми, чесно кажучи, розраховували десь на таку реакцію. Це підтверджує те, що ми досягли своєї цілі, тому що наш борд протримався там 2,5 дні», – повідомив Громадському радіо Геннадій Курочка.

За його словами, це абсолютно закрита зона, куди не допускають навіть журналістів. «Це зона для офіційних делегацій. Борд стояв за 10 метрів від місця, де зупиняється кортеж. Поки там були інші делегації, цей борд нікого не турбував, але коли почався раунд зустрічей «Росія-США», організатори пішли назустріч російській стороні. Це моя особиста думка», – зазначив він.

У організаторів проекту був контракт до 10 липня. «Нашою метою був саме цей захід, тому відновлювати борд немає сенсу. Він свою місію виконав», – зазначив Генадій Курочка. Також він зауважив, що цей борд коштував 235 євро на добу. 

Поділитися

Може бути цікаво

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

42 хв тому
Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

1 год тому
На Сумщині минулої доби внаслідок обстрілів поранено четверо людей

На Сумщині минулої доби внаслідок обстрілів поранено четверо людей

1 год тому
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

2 год тому