
Під Львовом монастир закидали «Коктейлями Молотова»(ФОТО)
Вогонь пошкодив фасад будівлі, 20 черниць звернулися по медичну допомогу
ГУ НПУВночі невідомі закидали жіночий монастир пляшками із запальною сумішшю у смт Брюховичі, яке підпорядковується Шевченківському району Львова.
Зловмисники кинули п’ять пляшок із запальною сумішшю, що спричинило пожежу. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.
«Попередньо встановлено, що з-за огорожі на територію монастиря, в якому проживає 30 осіб, було кинуто п’ять пляшок із запальною сумішшю, чотири з яких спалахнули. Одна пляшка з сумішшю не розбилася. Пожежу було локалізовано», — йдеться в повідомленні поліції.

До медичних закладів зі скаргами на погане самопочуття звернулися 20 мешканців монастиря. Після надання медичної допомоги нікого не госпіталізували.
Вогонь пошкодив фасад будівлі і два вікна на першому та другому поверхах монастиря.
На місці події проводяться першочергові слідчі дії, правоохоронці встановлюють причетних осіб. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Може бути цікаво


Удар по демінерах норвезької організації на Херсонщині: кількість загиблих зросла до двох

Скандал довкола полку «Скеля»: ми поспілкувалися з його представником і авторкою розслідування. І ось що дізнались
