facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Кабмін прив'язал виплату зарплат на Донбаcі до виконання Мінських домовленностей

Мова йде про повернення підприємств до функціонування у межах законодавства України

1x
Прослухати
--:--
--:--

Кабмін вирішив прив’язати виплату зарплат на підприємствах, які ведуть діяльність на непідконтрольною території в Донбасі, до їх повернення і виконання мінських домовленостей. Про це пише “Інтерфакс

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну. Згідно з проектом рішення, терміном реалізації пункту про забезпечення виплати зарплати на підприємствах, що здійснюють законну господарську діяльність на неконтрольованої території, є реалізації мінських домовленостей, а також повернення цих підприємств до функціонування відповідно до законодавства України.

Раніше Міністерство у справах тимчасово окупованих територій повідомило, що Держбюджет недоотримає близько 7 мільярдів гривень податкових надходжень на рік через введення владою самопроголошених Донецької і Луганської народними республіками зовнішнього управління на підприємствах української юрисдикції в Донбасі.

Поділитися

Може бути цікаво

Зеленський зареєстрував у Раді законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

Зеленський зареєстрував у Раді законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

2 хв тому
Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

41 хв тому
На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

1 год тому
Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

1 год тому