![Росіяни скинули авіабомбу на село Москалівка на Харківщині, є загибла](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F453065001_7920609628024855_4275250849666070506_n-450x290.jpg&w=1366&q=75)
Як Торецьк відзначив річницю визволення від бойовиків (ВІДЕО)
Завершилося свято урочистою ходою з величезним українським національним прапором
![Як Торецьк відзначив річницю визволення від бойовиків (ВІДЕО)](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2017%2F07%2F20246146_617073718501131_1747402859580379669_n.jpg&w=1366&q=75)
У Торецьку Донецької області відзначили третю річницю визволення. Про це повідомляє “Військове телебачення”.
21 липня 2014-го після бою із бойвиками українські бійці повернули місто під контроль. Річницю святкували урочистою ходою та концертом. Відзначили вояків, які брали участь у бою трирічної давнини. А на честь загиблих бійців встановили пам’ятний знак на в’їзді до міста.
“Завершилося свято урочистою ходою з величезним українським національним прапором. Дехто з городян не стримував сліз”, – йдеться у репортажі.
У святкуваннях з нагоди річниці визволення міста брали участь і бійці 57-ї бригади.
“Для військових 34ОМПБ 57ОМПБр сьогоднішній день дуже пам’ятний. Саме в цей день, три роки тому, відбувся бій за визволення міста від російських окупантів. Сьогодні військові знову тут, приїхали вшанувати своєю полеглих побратимів і подякували місцевих жителів за підтримку, тому що тоді, в 2014, бути патріотом України в Донбасі було дуже небезпечно”, – говориться в повідомленні на сторінці підрозділу в Facebook.
Нагадаємо, сьогодні відзначається також третья річниця звільнення міст Сєверодонецьк, Лисичанськ та Рубіжне.
“Сьогодні ми з вдячністю згадуємо тих, хто повернув мир у ці міста, хто посунув пекло на десятки кілометрів східніше і південніше та очистив від окупантів більшу частину Донбасу. Слава українським воїнам! Донбас був, є і буде українським!”, – написав президент Порошенко у привітанні в Facebook.