facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У США ввели штраф за користування гаджетом під час переходу дороги

Таким чином влада відреагувала на збільшення ДТП зі участі пішоходів, які дивилися у гаджет під час руху через дорогу

1x
Прослухати
--:--
--:--

Гонолулу (штат Гаваї) став першим великим містом у США, в якому пішоходам тепер заборонено користуватися електронними пристроями при переході через дорогу. Про це пише Reuters.

 Місцева влада надала статистику по США за 2000- 2011 роках. Згідно із нею у ДТП з пішоходами, які, не відволікалися від своїх гаджетів і переходили через дорогу, було отримано 11 тисячам травм.

Зокрема, порушників, що відволікаються на телефони і ноутбуки, штрафуватимуть на суму від 15 до 35 доларів. При повторному порушенні штраф може вирости до 99 доларів. У той же час уточнюється, що дзвінки в екстрені служби під заборону не потрапляють.

Деякі мешканці США вже звинуватили владу у надмірному регулюванні поведінки людей. 

Як раніше повідомляло Громадське радіо, українці розробляють браузер доповненої реальності (ВІДЕО).

Поділитися

Може бути цікаво

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

24 хв тому
Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

58 хв тому
Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

1 год тому
ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

1 год тому