
Бійці АТО, які голодували під брамою Міноборони, отримали посвідчення про участь у війні
Один з голодуючих бійців подякував за підтримку та оприлюднив список виконаних вимог

«Дякую всім хто підтримував нас. Ви неперевершені», — написав боєць ССО Данило Турчин у Facebook.
«Скасували наказ про перевід. Цим автоматично закриваються всі фіктивні карні справи. Створена незалежна та незаангажована комісія Міністерства Оборони України по справі незаконного виключення зі списків частини вч 2492», — написав Турчин.
Головна зміна для бійців — видані посвідчення учасників бойових дій.
«Виписані направлення на ВЛК, тобто нарешті зможемо отримати медичну допомогу», — написав боєць.
Нагадаємо, троє учасників АТО 4 серпня зібрали акцію під Міністерством Оборони.
Як повідомляло Громадське радіо, бійці АТО прикували себе ланцюгами до стовба біля Міноборони.
Може бути цікаво


Удар по демінерах норвезької організації на Херсонщині: кількість загиблих зросла до двох

Скандал довкола полку «Скеля»: ми поспілкувалися з його представником і авторкою розслідування. І ось що дізнались
