facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Києві водій на «великій швидкості» збив двох дітей

ДТП сталося 6 серпня увечері у столичному районі Осокорки

1x
Прослухати
--:--
--:--

На Осокорках у Києві п’яний водій Chevrolet Lacetti «на великій швидкості вилетів з дороги і збив двох дівчат 2006 та 2008 року народження, одна з них померла».

Про це повідомляє Київ Оперативний.

«ДТП сталась 6 серпня увечері. За словами свідків, водій рухався зі сторони «шлюзів», почав обганяти потік автомобілів на повороті, після чого різко повернувся у свій ряд, від чого його автівку почало кидати у різні сторони, а потім і зовсім вилетів з дороги. Після зіткнення із дітьми, він зупинився за 50 метрів», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що чоловік хотів зловити таксі, щоб втекти з місця аварії, але люди його затримали. 

Одна з дівчаток померла в машині швидкої допомоги. Другу з важкими травмами госпіталізували. 

«Тест на стан алкогольного сп’яніння водія показав 2,23 проміле», — йдеться у повідомленні.

Теги:

Поділитися

Може бути цікаво

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

22 хв тому
США розширили санкції проти Куби

США розширили санкції проти Куби

55 хв тому
За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

1 год тому
У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

1 год тому