facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Motorola відзняла проморолик нового смартфона в столиці України (ВІДЕО)

Motorola відзняла проморолики смартфонів Moto Z і оновлених Moto Mods на 6 локаціях Києва

1x
Прослухати
--:--
--:--

Відео з назвою «Goodbye/Hello» знімали у київському аеропорту «Жуляни», на станції метро «Житомирська», у двох офісах, нічному клубі та на даху бізнес-центру.

Про це повідомляє Iworm.

Матеріал для чотирьох відеороликів був відзнятий за 3 дні — з 4 по 6 травня 2017 року, а постпродакшн зробили в Парижі.

Як повідомляло Громадське радіо, українець став техдиректором найбільшої аерокосмічної корпорації Європи.

Поділитися

Може бути цікаво

Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

5 хв тому
Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

30 хв тому
«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

53 хв тому
ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

1 год тому