
Дитяча лікарня «Охмадит» офіційно отримала керівника
Лікарка Ірина Садов’як із Івано-Франківщини тепер офіційно призначена головою лікарні «Охмадит»
facebookНаціональна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» офіційно отримала нового керівника у Києві. Переможниця конкурсу на посаду головного лікаря цього закладу Ірина Садов’як офіційно призначена.
Відповідний наказ про призначення підписаний 9 серпня. Про це повідомив у Facebook заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.
«Ми покладаємо великі надії на нового керівника, адже хочемо бачити Охматдит національним лідером серед медичних закладів не лише за статусом, але і за якістю медичних послуг та темпами перетворень», — написав він.
За інформацією Ковтонюка, контракт нового головного лікаря «Охматдиту» включає автономізацію лікарні, впровадження госпітальної інформаційної системи, сучасних клінічних протоколів та зміну системи закупівель ліків.
Також заступник міністра підкреслив важливість успішного завершення будівництва нового корпусу.
На початку червня 2017 року конкурсна комісія Міністерства охорони здоров’я України назвала переможцем повторно оголошеного конкурсу на посаду головного лікаря «Охматдит» Ірину Садов’як.
Може бути цікаво


У Запоріжжі посилюють захист від дронів: встановлюють антидронові сітки, а вікна закривають бронеплівкою

У Запоріжжі заборонено перебувати на пляжах ще з 2022 року, але люди нехтують цією забороною, — речник ОВА
