
У Полтаві 21 людину незаконно утримували у реабілітаційному центрі
Так званий реабілітаційний центр «Волна» лікував від наркозалежності 36 людей, серед яких 21 людина заявила про обмеження волі
ТрибуналПрокуратура Полтавщини виявила 11 серпня у так званому реабілітаційному центрі «Волна» 26 людей на лікуванні від наркозалежності.
Під час опитування людей 21 людина повідомила про те, що їх тримають на території незаконно та обмежують особисту свободу. Один із чоловіків виявився громадянином США.
Про це повідомили у прокуратурі Полтавської області.
«Інформація про іноземця під час перевірки підтверджена. Із цього приводу поінформоване Посольство США в Україні. Наразі очікується приїзд представника посольства у Полтаву», — зазначив прокурор Сергій Волков.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного позбавлення волі.
Може бути цікаво


У Запоріжжі посилюють захист від дронів: встановлюють антидронові сітки, а вікна закривають бронеплівкою

У Запоріжжі заборонено перебувати на пляжах ще з 2022 року, але люди нехтують цією забороною, — речник ОВА
