--:--
--:--

Чемпіонат світу: з якими досягненнями повернулась українська збірна (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 15 серпня, о 4:20 рейсом з Лондона до аеропорту «Бориспіль» прибула команда українських легкоатлетів

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 3 хв

Найкращий результат серед української збірної показала Юлія Левченко у стрибках в висоту. Вона виборола срібло.

Левченко встановила особистий рекорд зі стрибків у висоту (2,01 м). Спортсменка з першої спроби подолала три поставлені висоти. Юлія повторила особистий рекорд (1,97 м) і встановила новий — 1,99 м. Після цього з другої спроби подолала 2,01.

«Я була налаштована і розуміла, що треба викладатися на всі сто. Розуміла, що висоту 2,01 я можу стрибнути, але дуже переживала цей момент. Після стрибку я не зовсім повірила у те, що сталося», — зізналася Левченко в інтерв’ю сайту Федерації легкої атлетики України.

Богдан Бондаренко приїхав з чемпіонату світу без медалі. 2,25 метрів він подолав з третьої спроби. Після цього не зміг перестрибнути планку 2,32 м

«Я звик на кожному турнірі виступати за країну, викладатися на всі сто відсотків, і це дає про себе знати. Добре, що є люди, які допомагають і підтримують. Хочеться, щоб вони лишалися і не залишали нас», — сказав Бондаренко в інтерв’ю сайту Федерації Легкої Атлетики України.

Олексій Касьянов на чемпіонаті світу набрав 8234 бали з десятиборства і посів шосте місце на чемпіонаті світу. Цим він довів, що входить до групи найсильніших багатоборців світу.

У другий день змагань Касьянов пробіг 100 метрів з бар’єрами за 14,05 с, метнув диск на 48,79 м, стрибнув з жердиною на 4,70 м, метнув спис на 50,82 м і подолав заключні 1500 метрів за 4.33,86 хв.

У заключний день чемпіонату світу з легкої атлетики у Лондоні було змагання зі спортивної ходьби.

«Я задоволений своїм виступом. Трохи шкода, що третій чемпіонат світу — третє четверте місце. Враховуючи те, що перед змаганнями я мав мікротравму. На початку вона давала про себе знати і було страшно швидко бігти. Дуже вдячний тренеру і лікарям, які допомогли мені дійти до фінішу», — говорив Ігор Главан, який найкраще виступив з українців. На дистанції 50 км він посів четверте місце (3:41.42 год).

Також у спортивній ходьбі Іван Банзерук фінішував 19-м (3:49.49 год), а легкоатлет Мар’ян Закальницький — 27-м (3:57.29).

На дистанції 20 км серед жінок Інна Кашина фінішувала 20-ю (1:31.24 год). Валентина Мирончук встановила особистий рекорд (1:33.59 год) і стала 32-ю. Надію Боровську дискваліфікували після 16-го кілометру дистанції.

На чоловічій дистанції 20 кілометрів Руслан Дмитренко був 27-м (1:22.26 год), Іван Лосєв — 32-м (1:23.03 год), а Сергій Будза — 55-м (1:29.25 год).

Українська естафетна команда 4×400 метрів у складі Катерини Климюк, Ольги Бібік, Тетяни Мельник і Анастасії Бризгіної показала час 3.31,84 хв, чого не вистачило для виходу у фінал чемпіонату світу-2017 з легкої атлетики.

«Дуже хотіла наздогнати суперниць, бачила італійок попереду. Почала відразу швидко, але відрив уже був дуже великий. Я не кидала, боролася до кінця, але щоб скоротити відставання або обігнати когось, не вистачило швидкості», — сказала Анастасія Бризгіна в інтерв’ю сайту Федерації легкої атлетики України.

Український легкоатлет Богдан Бондаренко повертається сьогодні о 17:40 (рейсом PS112 з Лондона), у термінал D аеропорту «Бориспіль».

Цей матеріал було підготовлено журналістом Владиславом Цовмою в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED.

Як повідомляє Громадське радіо, українська тенісистка Світоліна перемогла у фіналі турніру Rogers Cup.