facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі оголосили «режим тиші» для гасіння пожеж

Українська сторона Спільного центру контролю та координації режиму припинення вогню на Донбасі (СЦКК) повідомляє про домовленість щодо утримання «режиму тиші»

1x
Прослухати
--:--
--:--

 

 

«Режим тиші» необхідний для гасіння пожежі на Донбасі.

14 серпня сталася пожежа в населених пунктах Авдіївка, Катеринівка, Мар’їнка та Опитне, повідомляє прес-центр штабу АТО.

«Загоряння висталися внаслідок як обстрілу позицій українських військових, так і самозаймання або перекидання вогню з прилеглих полів. Завдяки таким скоординованим діям сторін вдалося відвести загрозу пожежі від житлових кварталів населених пунктів, упередити майнові втрати,можливо, і людські жертви», — йдетьсяу повідомленні.

У СЦКК наголошують, що організовані спільні дії свідчать про те, що сторони здатні ефективно виконувати «завдання, пов’язані з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій».

Нагадаємо востаннє про «режим тиші» на Донбасі домовлялися 24 червня на час жнив — до 31 серпня. Досі жодного разу режим припинення вогню не дотримувався.

Як повідомляло Громадське радіо, в Опитному після обстрілів горять житлові будинки.

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни за день вбили двох жителів Дніпропетровщини, атакували чотири райони

Росіяни за день вбили двох жителів Дніпропетровщини, атакували чотири райони

23 хв тому
З прикордоння Чернігівщини запроваджують обов’язкову евакуацію на вимогу військових

З прикордоння Чернігівщини запроваджують обов’язкову евакуацію на вимогу військових

35 хв тому
Росіяни атакували заправки «Укрнафти» в кількох областях і об’єкти газовидобутку на Полтавщині

Росіяни атакували заправки «Укрнафти» в кількох областях і об’єкти газовидобутку на Полтавщині

59 хв тому
Росія стягує до Москви й Керченського мосту ППО з інших регіонів, — Зеленський

Росія стягує до Москви й Керченського мосту ППО з інших регіонів, — Зеленський

1 год тому