facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У трьох областях України заборонили ловити раків

З 20 серпня по 30 вересня в Донецькій, Волинській і Тернопільській областях заборонено ловити раків

1x
Прослухати
--:--
--:--

Як повідомляють у Держрибагентстві України, заборона пов’язана з другим періодом линьки раків

«Линька раків — це надзвичайно складний процес, механізм якого до кінця не вивчено. Панцир у раків надзвичайно міцний, він заважає повноцінно рости безхребетній тварині, тому процес скидання панциру є просто необхідним для розвитку особин. Линька раків відбувається двічі на рік, загальна тривалість від 1-1,5 місяця», — пояснюють у відомстві.

Відтак, з 20 серпня по 30 вересня в Донецькій, Волинській і Тернопільській областях заборонено ловити раків.

Лов раків в заборонений період є порушенням законодавства відповідно до ч.3 ст. 85 КУпАП, за якою передбачено штраф у розмірі до 680 грн. Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25,5 грн за кожного незаконно виловленого рака.

Поділитися

Може бути цікаво

Атака на Кривий Ріг: кількість поранених зросла, що відомо про наслідки

Атака на Кривий Ріг: кількість поранених зросла, що відомо про наслідки

33 хв тому
СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

1 год тому
Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

1 год тому
НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

2 год тому