facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Український плавець виграв золоту медаль на Всесвітній Універсіаді

Українець Михайло Романчук виграв золоту медаль у фінальному запливі на 400 метрів вільним стилем на XXIX Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї

1x
Прослухати
--:--
--:--

21-річний плавець подолав цю дистанцію за 3.45.96 секунди. На другому місці – британець Джей Стівен Елліот, з результатом 3.48.88. Бронзова медаль дісталася американцеві Гранту Шульцу (3.49,03). 

Нагадаємо, що у 2016 році Михайло Романчук здобув золото в перший день етапу Кубка світу із плавання у Гонконзі на дистанції 400 метрів. Ця перемога стала п’ятою поспіль для Романчука на етапах Кубка світу. Раніше він завоював дві золоті медалі на дистанціях 400 і 1500 метрів на змаганнях в Сінгапурі і Токіо. 

 

Поділитися

Може бути цікаво

На Херсонщині за добу через російські обстріли постраждали 12 людей

На Херсонщині за добу через російські обстріли постраждали 12 людей

7 хв тому
На Дніпропетровщині ворог завдав майже 30 ударів по п’яти районах області

На Дніпропетровщині ворог завдав майже 30 ударів по п’яти районах області

35 хв тому
Сили ППО вночі знешкодили 118 російських дронів

Сили ППО вночі знешкодили 118 російських дронів

1 год тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

1 год тому