facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Луганщині відкрили нову телевежу

Її сигнал розповсюджується на 60 км

1x
Прослухати
--:--
--:--

В Луганській області ввели в експлуатацію нову телевежу. Про це повідомив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

За його словами сигнал добиватиме до Луганська, Алчевська, Первомайська та інших населених пунктах на тимчасово непідконтрольній українській владі території області.

“Радіотелевізійна станція введена в експлуатацію. Радіус її покриття 60 км. Вже сьогодні йде трансляція 12 цифрових телеканалів та 4 FM-радіостанцій”, – написав Юрій Гарбуз.


 

Поділитися

Може бути цікаво

Російський FPV-дрон вбив поліцейського з Тернопільщини на Херсонщині

Російський FPV-дрон вбив поліцейського з Тернопільщини на Херсонщині

2 хв тому
Генштаб відсторонив командира «Скелі» після журналістського розслідування

Генштаб відсторонив командира «Скелі» після журналістського розслідування

12 хв тому
Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ проти Росії

Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ проти Росії

29 хв тому
Полковник СБУ Дмитро Козюра отримав довічне ув’язнення за співпрацю з ФСБ РФ

Полковник СБУ Дмитро Козюра отримав довічне ув’язнення за співпрацю з ФСБ РФ

1 год тому