facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Військові Великої Британії зіграли та станцювали в центрі Києва (ВІДЕО)

Відео оприлюднила на своїй сторінці інтернет-користувачка Xenka Sequoia

1x
Прослухати
--:--
--:--

Військові Великої Британії, які брали участь у параді до Дня Незалежності, зіграли на волинці та станцювали в центрі Києва.

“Це щось неймовірне!!! Військовий Великої Британії в нас, в центрі Києва, грає на волинці…Слава Україні!”, – йдеться в дописі до відео.

Нагадаємо, сьогодні у параді до Дня Незалежності України вперше брали участь представники країн-учасниць НАТО, зокрема Грузії, Великої Британії, Естонії і Латвії.

Військові Великої Британії, які брали участь у параді до Дня Незалежності, зіграли на волинці та станцювали в центрі Києва.

Поділитися

Може бути цікаво

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

41 хв тому
Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

1 год тому
НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

1 год тому
В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

2 год тому