
В столиці квіти для вчителів на 1 вересня пропонують віддати на благодійність
Квіти будуть переоформлювати флористи і вже оновлені букети везтимуть до лікарень Києва, де лежать важкохворі пацієнти

1x
Прослухати
--:--
--:--
Таку ініціативу проявили учасники однієї з київських організацій. Вони просять школи столиці віддати на благодійність частину букетів, які дарують вчителям на 1 вересня.
Про це повідомляє «Українська правда».
У планах — відвідати Київську міську психіатричну лікарню № 1 імені І. П. Павлова, а також інститути раку, урології, хірургії та інші.
Кількість медзакладів залежить від кількості зібраних букетів.
“На них майже не звертають увагу, але ж від них залежить якість перебування людей у медзакладі”,— каже співорганізатор акції Ольга.
Як повідомляло Громадське радіо, які нововведення зустрінуть дітей у школах 1 вересня.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
6 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
6 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
7 год тому