facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Штатам загрожує ще один ураган

Ураган Ірма формується над Атлантичним океаном і невдовзі може перейти на східне узбережжя США

1x
Прослухати
--:--
--:--

Це буде вже четвертий ураган цього сезону. Про нову загрозу повідомив Національний центр ураганів у США, пише Reuters.

За прогнозами, Ірма набиратиме сили у ніч з четверга на п’ятницю і, ймовірно, буде дуже потужним і небезпечним явищем протягом кількох наступних днів.

Центр урагану розташований за 3 тис. км на схід від узбережжя з максимальним стійким вітром 155 км/год.

Нагадаємо, ураган Харві вже кілька днів бушує у штаті Техас. Найбільших збитків зазнало місто Х’юстон. Від стихії потраждало майже 7 млн людей, а вартість ліквідації стихії становитиме близько $40 млрд.

Поділитися

Може бути цікаво

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

15 хв тому
Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

49 хв тому
Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

1 год тому
ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

1 год тому