facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Путін не поїде на Генасамблею ООН в США цієї осені

Президент Росії Володимир Путін не планує цього року їхати на засідання Генеральної асамблеї ООН у Нью Йорку

1x
Прослухати
--:--
--:--

Засідання Генеральної асамблеї ООН у Нью Йорку відкривається 12 вересня. Про те, що Володимир Путін не приїде на засідання цього року повідомив його прес-секретар Дмитро Пєсков.

Про це з посиланням на російські інформагентства повідомляє Радіо Свобода.

Повідомлялось раніше, що 18 вересня до штаб-квартири ООН має намір приїхати президент США Дональд Трамп для обговорення реформи згаданої міжнародної структури.

Як повідомляло Громадське радіо, Путін призначив нового постійного представника Росії в ООН.

Поділитися

Може бути цікаво

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

8 хв тому
США розширили санкції проти Куби

США розширили санкції проти Куби

41 хв тому
За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

56 хв тому
У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

1 год тому