
У Рівному запустили біогазову станцію на міському звалищі
Міська влада очікує, що станція наполовину зменшить кількість пожеж на сміттєзвалищі
УНН1x
Прослухати
--:--
--:--
На сміттєвому полігоні у Рівному запустили біогазову станцію з виробництва електроенергії з метану. У будівництво інвестували 20 млн грн. Про це повідомив представник компанії-інвестора Іван Надєїн, передає УНН.
«З нього будуть виробляти понад 4 мільйони кВт/год електроенергії. Потім почнемо переробку твердих побутових відходів», — повідомив Надєїн.
Планується, що за рік станція буде видобувати 2,5-4 мільйони кубів біогазу. Міська влада очікує, що станція наполовину зменшить кількість пожеж на сміттєзвалищі
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
6 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
6 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
7 год тому