facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Депутат Київради Кримчак вийшов із СІЗО

За депутата Сергія Кримчака внесли заставу в сумі 1,4 мільйона гривень

1x
Прослухати
--:--
--:--

Депутат Київської міської ради Сергій Кримчак 18 вересня вийшов із СІЗО після внесення за нього застави в сумі 1,4 мільйона гривень, повідомляє  «Слово і Діло» з посиланням на його адвоката Ігоря Черезова

«Все добре. Вийшов учора», – зазначив він.

Інших подробиць захисник не повідомив.

13 вересня детективи НАБУ затримали Кримчака. 15 вересня Солом’янський райсуд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави 1,4 млн грн.

За версією слідства, в 2010-2011 роках Кримчак, перебуваючи на посаді секретаря комісії Київради з питань земельних відносин та маючи доступ до інформації про наявність у столиці земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, організував злочинну схему заволодіння трьома з них загальною вартістю понад 3,5 млн грн.

Поділитися

Може бути цікаво

У Британії виставили на продаж будинок, де отруїли Скрипаля

У Британії виставили на продаж будинок, де отруїли Скрипаля

46 хв тому
СБУ знищила російські судна забезпечення та системи ППО окупантів

СБУ знищила російські судна забезпечення та системи ППО окупантів

1 год тому
На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

1 год тому
Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

2 год тому