
Окупанти масово визнають житло маріупольців безхазяйним: що це означає і що з ним роблять далі
4 год тому
Так камера буде допомагати місії цілодобово моторити, чи дотримуються сторони режиму припинення вогню
Місія ОБСЄ встановила додаткову камеру відеоспостереження на Донбасі. Відтепер встановлена камера контрольно-перепускному пункті в’їзду-виїзду «Марʼїнка»
Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО.
«Встановлення додаткового технічного засобу спостереження СММ ОБСЄ буде сприяти ефективному цілодобовому моніторингу режиму припинення вогню, який порушується незаконними збройними формуваннями окремих районів Донецької та Луганської областей», – зазначили у штабі АТО.
Нагадаємо, 15 вересня СММ ОБСЄ зафіксувала на фото пересування військової техніки у «ЛНР»..



