
В селищі під Києвом в руках військових вибухнула граната, є загиблий
Трьох чоловіків, двоє з яких військовослужбовці, шпиталізовано до лікарні з різними тілесними ушкодженнями
segodnya.ua1x
Прослухати
--:--
--:--
В смт. Ворзель Ірпінського регіону 23 вересня, близько 23.20 години пролунав вибух, повідомляє ГУ Нацполіції в Київській області.
Це сталося поблизу одного з магазинів. Там відпочивала компанія молодих чоловіків. Серед них були військовослужбовці, які перебували поза службою у форменому одязі з гранатою, зазначають в поліції.
“У результаті необережного поводження із вибуховим предметом, один із військових загинув. Ще трьох чоловіків, двоє з яких військовослужбовці, госпіталізовано до лікарні з різними тілесними ушкодженнями”, – йдеться в повідомленні.
Обставини вибуху встановлюються.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
6 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
7 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
8 год тому