facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В Україну хотіли незаконно провезти найновіші iPhone 8

У пункту пропуску «Бориспіль» митники вилучили телефони, які везли із США

1x
Прослухати
--:--
--:--

Працівники митниці ДФС у пункті пропуску «Бориспіль» разом із СБУ вилучили 21 мобільний телефон iPhone 8, яких незаконно переміщували через митний кордон України.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України. 

«11 мобільних телефонів iPhone 8+ та 10 мобільних телефонів iPhone 8 з порушенням митних правил намагався ввезти наш співвітчизник, який прилетів  з США транзитом через Німеччину.

Для проходження митного контролю громадянин обрав спрощену систему – «зелений коридор», чим засвідчив, що не має предметів, обов’язкових до декларування, або обмежених до переміщення через митний кордон України», – йдеться у повідомленні.

Телефони було виявлено під час перевірки багажу авіапасажира за допомогою технічних засобів митного контролю.

Нагадаємо, 12 вересня компанія Apple презентувала свій новий девайс iPhone 8.

Поділитися

Може бути цікаво

Тимчасовий захист у ЄС для українців хочуть продовжити, але не для військовозобовʼязаних — пропозиція Єврокомісії

Тимчасовий захист у ЄС для українців хочуть продовжити, але не для військовозобовʼязаних — пропозиція Єврокомісії

12 хв тому
На Чернігівщині росіяни вдарили по АЗС, є постраждалий

На Чернігівщині росіяни вдарили по АЗС, є постраждалий

40 хв тому
Обмеження для Starlink у Європі не вплинуть на українських користувачів, — телеком-аналітик

Обмеження для Starlink у Європі не вплинуть на українських користувачів, — телеком-аналітик

51 хв тому
«Хейт стихне, а шлейф залишиться»: як бізнесу потурбуватись про репутацію в інтернеті

«Хейт стихне, а шлейф залишиться»: як бізнесу потурбуватись про репутацію в інтернеті

1 год тому