--:--
--:--

Українська збірна у складі 15 осіб завершила участь у «Іграх Нескорених» з 14 медалями (ФОТО, ВІДЕО)

Україна здобула 8 золотих, 3 срібних та 3 бронзових медалі

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 3 хв

Сьогодні, 30 вересня, українська збірна завершила змагання у перших для українських військових Іграх Нескорених з 14 перемогами, здобувши 8 золотих, 3 срібних та 3 бронзових медалі.

• Ветеран АТО Сергій Торчинський (атлетика, пауерліфтинг),
  • Ветеран АТО Олександр Чуб (велоспорт на шосе, веслування на тренажерах).

Таким чином, українці змагалися у 6 видах спорту з 12, представлених на змаганнях.

«Золото»

Курсант Інституту танкових військ, учасник Іловайської операції, Олег Зімніков виборов перше «золото» в бігу на півтори тисячі метрів. Результат Олега — 4:33.78

Військовослужбовець Збройних Сил України капітан Василь Пашкевич, капітан ЗСУ, виборов золоту медаль з пауерліфтингу в середній вазі Men’s Midweight;

Чемпіоном зі стрільби з лука став 22-річний Роман Панченко — боєць 25-ї повітряно-десантної бригади Збройних Сил України.

Олександр Писаренко, капітан Національної збірної України, майор Національної поліції України, виборов золото у веслуванні на тренажері в категорії IR6 (однохвилинний спринт);

Одразу чотири золоті медалі у скарбничку збірної України додав військовослужбовець Збройних Сил України Павло Будаєвський. Він виявився найшвидшим у кожному із запливів, у яких брав участь: 50 та 100 метрів вільним стилем, а також 50 метрів на спині і 50 метрів брасом.

«Срібло»

29-річний офіцер поліції з Чернігова, Олександр Ткаченко у забігу на 400 метрів прийшов другим і здобув для української збірної першу срібну нагороду.

У фіналі стрільби з лука у командному заліку українські лучники — Катерина Михайлова, Роман Панченко та Валерій Рак здобули «срібло».

Ветеран АТО Дмитро Сидорук завоював срібну медаль на змаганнях зі стрільби з лука.

«Бронза»

Ветеран АТО Павло Мамонтов виборов бронзову медаль у веслуванні на тренажері в категорії IR3 (однохвилинний спринт);

Бронзову медаль у веслуванні на тренажері в категорії IR1 (4-хвилинні змагання на витривалість) здобув ветеран АТО Вадим Свириденко.

У змаганнях зі штовхання ядра третім став ветеран АТО Сергій Торчинський.