
Добкін вирішив залишити «Опозиційний блок»
«З цього дня я безпартійний», — написав нардеп із «Опозиційного блоку» у Facebook
Народний депутат від «Опозиційного блоку» Михайло Добкін заявив про вихід із партії.
Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
«Всі разом узяті, так звані, «диктаторські» закони від 16 січня ні в яке порівняння не йдуть з прийнятим сьогодні ганьбою про судову “реформу”. І ще. З цього дня я безпартійний», — написав Добкін.
Нагадаємо, Михайло Добкін пройшов до Верховної Ради в жовтні 2014 року на дострокових виборах за списками «Опозиційного блоку». 13 липня Верховна Рада дала згоду на притягнення до відповідальності, затримання і арешт Добкіна.
Як повідомлялось 15 липня, Печерський райсуд Києва обрав нардепу від Оппоблока Михайла Добкіна запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 2 місяці з альтернативою внесення застави у сумі 50 млн. гривень.
Може бути цікаво


У Запоріжжі посилюють захист від дронів: встановлюють антидронові сітки, а вікна закривають бронеплівкою

У Запоріжжі заборонено перебувати на пляжах ще з 2022 року, але люди нехтують цією забороною, — речник ОВА
