facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Добкін вирішив залишити «Опозиційний блок»

«З цього дня я безпартійний», — написав нардеп із «Опозиційного блоку» у Facebook

1x
Прослухати
--:--
--:--

Народний депутат від «Опозиційного блоку» Михайло Добкін заявив про вихід із партії.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Всі разом узяті, так звані, «диктаторські» закони від 16 січня ні в яке порівняння не йдуть з прийнятим сьогодні ганьбою про судову “реформу”. І ще. З цього дня я безпартійний», — написав Добкін.

Нагадаємо, Михайло Добкін пройшов до Верховної Ради в жовтні 2014 року на дострокових виборах за списками «Опозиційного блоку». 13 липня Верховна Рада дала згоду на притягнення до відповідальності, затримання і арешт Добкіна.

Як повідомлялось 15 липня, Печерський райсуд Києва обрав нардепу від Оппоблока Михайла Добкіна запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 2 місяці з альтернативою внесення застави у сумі 50 млн. гривень. 

Поділитися

Може бути цікаво

У Британії виставили на продаж будинок, де отруїли Скрипаля

У Британії виставили на продаж будинок, де отруїли Скрипаля

27 хв тому
СБУ знищила російські судна забезпечення та системи ППО окупантів

СБУ знищила російські судна забезпечення та системи ППО окупантів

52 хв тому
На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

1 год тому
Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

1 год тому