facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Чиновники вимагали відкати у підприємця за відновлення Донбасу

Сума хабаря становила майже півмільйона гривень

1x
Прослухати
--:--
--:--

СБУ викрила двох посадовців у Донецькій області на хабарях у майже півмільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Правоохоронці встановили, що перший заступник голови однієї з райдержадміністрацій та чиновник Краматорської міськради паралельно вимагали «відкати» від підприємця, який виконав підрядні роботи за бюджетні кошти.

Бізнесмен розробив проектну документацію для відновлення соціальної інфраструктури Донбасу, знищеної терористами. 

«Оперативники спецслужби задокументували, що перший заступник вимагала від комерсанта чотириста десять тисяч гривень, що становило 50% від суми виконаних робіт. Під час обшуку в службовому кабінеті посадовця правоохоронці виявили всю суму хабара», – повідомляють в СБУ.

СБУ затримала затримали у Краматорську чиновника міськради під час отримання від представника бізнесмена 75 тисяч гривень «відкату». Другий посадовець також затриманий.

Теги:

Поділитися

Може бути цікаво

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

23 хв тому
Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

24 хв тому
Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

33 хв тому
«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

55 хв тому