facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Напад на військову базу в Афганістані: 43 загиблих

Напад, імовірно, здійснили таліби

1x
Прослухати
--:--
--:--

На півдні Афганістану у ніч на 19 жовтня двоє смертників підірвали начинені вибухівкою автомобілі біля військової бази. 43 військовослужбовців загинули.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на дані міністерства оборони Афганістану.

Вибух стався у районі Мейванд у провінції Кандагар.

На базі працювали 60 афганських військових. 43 з них загинули, дев’ять отримали поранення, шестеро зникли безвісти.

За даними міноборони країни, на базу напали бойовики «Талібану». Щонайменше дев’ять талібів загинули, повідомили афганські військові.

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

9 год тому
ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

10 год тому
Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

10 год тому
Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

11 год тому