facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Під Раду стягнули 700 правоохоронців (ФОТО)

Біля парламенту зібралися близько 400 мітингувальників

1x
Прослухати
--:--
--:--

Під стіни Верховної Ради, де сьогодні, 29 жовтня, зібралися кілька сотень мітингувальників, стягнули 700 правоохоронців.

Про повідомляє прес-служба МВС.

«За порядком стежить близько 700 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України. Сьогодні біля будівлі Парламенту зібралося найбільше за останній тиждень людей: нині там перебуває близько 400 осіб», — йдеться у повідомленні.

Поліцейські та нацгвардійці підсилили патрулювання до завершення заходу.

Читайте також: Чому політичні вимоги прихильників Саакашвілі залежать від президента Порошенка?

«Правоохоронці сподіваються на те, що і організатори акції, і її учасники дотримуватимуться загальноприйнятих правил поведінки та не порушуватимуть закон. Поліцейські у свою чергу робитимуть усе, аби попередити можливі провокації та припинити правопорушення», — зазначили у МВС.

Сьогодні Рух нових сил Михайла Саакашвілі проводить віче біля Ради.

Нагадаємо, 22 жовтня під стінами Верховної Ради почалися зіткнення між правоохоронцями та мітингувальниками.

Поділитися

Може бути цікаво

В окупованому Криму запровадили режим надзвичайної ситуації

В окупованому Криму запровадили режим надзвичайної ситуації

9 хв тому
Україна вразила кораблі з ППО, які прикривали Керченський міст, — Куришко

Україна вразила кораблі з ППО, які прикривали Керченський міст, — Куришко

12 хв тому
Відбувся черговий обмін полоненими: додому повернулися 160 українців (ФОТО, ВІДЕО)

Відбувся черговий обмін полоненими: додому повернулися 160 українців (ФОТО, ВІДЕО)

45 хв тому
У Британії виставили на продаж будинок, де отруїли Скрипаля

У Британії виставили на продаж будинок, де отруїли Скрипаля

1 год тому