facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Посла України в Сербії викликали до МЗС через вислови про «РФ та сербських найманців»

За словами Павла Клімкіна, Александровича викликали на консультації щодо дотримання міжнародного права та уникнення використання громадян Сербії у якості найманців

1x
Прослухати
--:--
--:--

 

 

Міністерство закордонних справ України викликало посла України в Сербії Олександра Олександровича на консультації щодо запобігання використанню громадян Сербії в якості найманців. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

“Викликав Посла в Сербії Александровича на консультації щодо дотримання міжнародного права та уникнення використання громадян Сербії у якості найманців”, – написав Клімкін.

Нагадаємо, за даними глави СБУ Василя Грицака, за час боїв в зоні АТО більше 300 сербів воювали на боці “ЛНР”. Потім посол України в Сербії Олександр Олександрович в одному з інтерв’ю заявив, що Росія використовує Сербію як “ще один інструмент знищення Європи”. Державний секретар МЗС Сербії Івіца Тончев назвав слова Олександровича неприйнятними. На його думку, Александрович “постійно політизує” ймовірну участь сербських добровольців в боях в зоні АТО, вказавши, що “громадяни України брали участь у війнах на території колишньої Югославії та Сербія ніколи офіційно не дорікала Києву”.

Поділитися

Може бути цікаво

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

3 хв тому
Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

18 хв тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

44 хв тому
У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору

У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору

10 год тому