facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Двоє українців загинули в ДТП у Словаччині

Аварія сталася 11 листопада, але про загиблих стало відомо тільки сьогодні

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Словаччині внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталася 11 листопада, загинули двоє українців. Про це у вівторок, 14 листопада, повідомляє Радіо Свобода із посиланням на директора департаменту консульської служби МЗС України Василя Кирилича.

«Автобус, у якому перебували четверо громадян України, зіткнувся з вантажним транспортним засобом, у результаті чого один громадянин України помер на місці дорожньо-транспортної пригоди. Троє були госпіталізовані, один із них помер у лікарні», – сказав Кирилич.

За його словами, аварія сталася в Пряшівському краї, що на півночі Словаччини.

Деталі ДТП з’ясовуються.

Поділитися

Може бути цікаво

ЗСУ атакували завод з виробництва електроніки для російських ракет у Воронежі

ЗСУ атакували завод з виробництва електроніки для російських ракет у Воронежі

24 хв тому
У Запорізькій області через російські обстріли зруйнована садиба Миклашевських

У Запорізькій області через російські обстріли зруйнована садиба Миклашевських

1 год тому
На кордоні з РФ в Естонії знайшли безпілотник з вибухівкою

На кордоні з РФ в Естонії знайшли безпілотник з вибухівкою

1 год тому
У Катарі стався вибух на найбільшому у світі комплексі з виробництва СПГ

У Катарі стався вибух на найбільшому у світі комплексі з виробництва СПГ

1 год тому