facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Донецькій області на міні підірвався автомобіль поліції, є жертви

Загинув майор поліції

1x
Прослухати
--:--
--:--

Біля Гнутового на протитанковій міні підірвався автомобіль поліцейських. Загинув майор. Двоє правоохоронців отримали поранення.

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

“Щойно надійшла трагічна інформація. На Донеччині в районі селища Гнутове на протитанковій міні, закладеній ДРГ бойовиків, підірвався службовий автомобіль поліції, що їхав по автодорозі Талаківка-Гнутове. Майор поліції, 1981 р.н., загинув від отриманих поранень. Ще двоє поліцейських отримали поранення та знаходяться у лікарні”, — написав він.

Нагадаємо, 14 листопада бойовики обстріляли позиції підрозділів Збройних Сил України в районі населеного пункту Зайцеве-Північне. Під вогонь також потрапили житлові квартали.

З «Градів» також обстріляли Бахмутку (Донецька область). Зокрема, вони поцілили у житловий будинок, у якому на той час знаходилося подружжя. На щастя, люди залишилися живі, проте будинок зруйновано. 

Поділитися

Може бути цікаво

Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

15 хв тому
На Сумщині минулої доби внаслідок обстрілів поранено четверо людей

На Сумщині минулої доби внаслідок обстрілів поранено четверо людей

51 хв тому
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

1 год тому
На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

1 год тому