--:--
--:--

Українець здобув золоту медаль у вправах на кільцях під час етапу Кубка світу (ФОТО)

Український спортсмен виграв золоту медаль у вправах на кільцях під час етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Переможцем став український спортсмен Ігор Радівілов. На його честь названо опорний стрибок «The Radivilov».

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.

«Ігор Радівілов — переможець етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики у вправах на кільцях», — йдеться у повідомленні.

У жовтні Радівілов став срібним призером Чемпіонату світу зі спортивної гімнастики в опорному стрибку. Радівілов — бронзовий призер Олімпійських ігор 2012, чемпіон Європи у вправах на кільцях 2013 року.

Як повідомляло Громадське радіо, українська шаблістка виграла Кубок світу.