facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Закарпатті через негоду 6 сіл залишилось без світла

Наразі попри сильні опади проїзд по перевалах Закарпатської області забезпечений

1x
Прослухати
--:--
--:--

У результаті негоди на Закарпатті шість сіл залишилось без електропостачання та зафіксовані підтоплення.

Про це повідомили у ДСНС виданню Mukachevo.net.

Зазначається, що без електропостачання залишились чотири населені пункти у Великоберезнянському районі та два у Воловецькому (Нижні Ворота та Яблунів).

Через негоду також підтопило 1,5 га сільськогосподарських угідь в районі села Великі Ком’яти на Виноградівщині.

Окрім того, за даними рятівників, спостерігається перелив через підняття рівня води у річці Боржава.

Зазначається, що зараз проїзд по перевалах Закарпатської області забезпечений попри сильні опади.

Поділитися

Може бути цікаво

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

23 хв тому
Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

57 хв тому
Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

1 год тому
ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

1 год тому