facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Астронавт NASA сфотографував Київ з космосу

Астронавт також опублікував світлини інших європейських столиць

1x
Прослухати
--:--
--:--

Астронавт Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США (NASA) Рендольф Брезнік сфотографував нічний Київ з Міжнародної космічної станції.

Фото він опублікував на сторінці Twitter.

«Добраніч від Міжнародної станції. Київ (Україна), Дублін (Ірландія), Копенгаген (Данія), Единбург (Шотландія)», — написав астронавт.

У своєму акаунті він також публікує мальовничі світлини інших куточків планети.

Раніше фахівцям NASA вдалося запустити двигуни міжпланетної станції «Вояджер-1», що знаходиться за межами Сонячної системи. Останній раз їх використовували 37 років тому.

Вченим NASA вдалося вмикнути двигуни запущеної в 1977-му році міжпланетної станції «Вояджер-1», що знаходиться зараз на відстані більше 20 мільйярдів кілометрів від Землі. Про це йдеться в повідомленні на сайті NASA.

Востаннє ці двигуни запускалися в 1980 році.

Поділитися

Може бути цікаво

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

32 хв тому
Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

55 хв тому
На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

59 хв тому
Через спеку в Європі льодовик Боссон почав танути набагато швидше

Через спеку в Європі льодовик Боссон почав танути набагато швидше

1 год тому