facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Голові міського суду Донецької області повідомили про підозру

Суддю підозрюють в отриманні неправомірної вигоди

1x
Прослухати
--:--
--:--

15 грудня голові одного з міських судів Донецької області повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України («Одержання неправомірної вигоди»).

Про це повідомляє прес-центр НАБУ.

“Повідомлення про підозру підписано Заступником Генерального прокурора України — Керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назаром Холодницьким.Також повідомлено про підозру і спільнику голови суду — адвокату, який виконував роль посередника. Його дії кваліфіковано за ч.4, ч. 5 ст. 27, ч.3 ст. 368 КК України “, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП повідомили про підозру одному з суддів Вищого адміністративного суду України.

14 грудня Генпрокуратура затримала арбітражну керуючу під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 35 тис доларів США

Поділитися

Може бути цікаво

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

50 хв тому
Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

1 год тому
ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

1 год тому
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

1 год тому